Osztályaink

1. osztály Osztályfőnök: Nagyné Müller Mária
  Baumann Kármen, Bittman Boglárka, Diószegi Ákos, Diószegi Bence, Dobos Benjámin Gergő, Forsthoffer Gergő, Grell Nikoletta, György Ádám, Hamvasi Nóra Zoé, Horváth Délia Zselyke, Horváth Szófia Zorka, Jakab Csenge, Jakab Orsolya, Kalászi Gyula, Kottyán Tamás, Major Melani, Paska Levente, Rakovics Hanna, Szalai Lili Angyalka, Szidej Darina, Szidej Nelja, Tóth Gábor, Varga Leila, Walcz Péter







 
2. osztály Osztályfőnök: Enyinginé Bognár Tímea
  Bálint Bence, Bognár Szófia, Gubán Lenke, György Loretta, Hanich Dániel, Ihász András Ármin, Kálmán Fruzsina Mária, Kuncz László Nikolasz, Kuti Kevin, Orbán Gergő, Rummel Laura, Sinka Liza, Szalai Nimród, Szép Boglárka, Takács Jázmin, Tanács Dóra, Tompa Ádám Zsolt, Tudor Géza, Varga Péter, Varga Sára Luca






 
3. osztály Osztályfőnök: Kottyán Bálint
  Balogh Dávid, Bognár Balázs Barnabás, Hajdú Barnabás, Horváth Zalán, Jakab Karolina, Kis Ketrin, Lipták Mercédesz Éva, Melhart Máté, Melhart Melissza, Nagy Levente, Osgyán Ruben Tibor, Paska Emma, Szita Zina, Tompa Lilla Zsuzsa, Torma Dávid Gábor, Torma Krisztián, Vörös Balázs





 
4. osztály Osztályfőnök: Varga Martin
  Beke Márk, Csizmadia Ábel, Csizmadia Ákos, Dobos Tímea, Forsthoffer Zsófia, György Máté, Kaufman Márk, Knipli Barbara, Kuncz Ramóna Éva, Lipták Máté Márk, Marton Flórián, Peknik Máté, Sinka Sára, Sudár Bálint András, Tóth Nóra, Török Erika, Troják Bence, Varga Viktor Márk, Vas Zotmund Örkény



 
5. osztály Osztályfőnök: Somogyi Katalin
  Bognár Levente, Bors Máté, György Zsófia, Hajdú Emese, Jakab Melinda, Jakab Regina, Kass Milán, Kiss Tamás, Kottyán Sára, Molnár Botond, Simonics Imre Áron, Sliszki Dorina, Sliszki Laura, Szalai Hunor, Tóth Zita, Varga Csaba, Walcz Liza
 
6. osztály Osztályfőnök: Györgyné Jungwirth Krisztina
  Bálint Dávid, Blahó László Mihály, Bognár Cintia, Csizmadia Léna, Dobos Olivér, Fekete Regina, Gasparics Bálint, Jakab Mira, Janus Attila, Kovács Janka, Kuti Ádám, Marton Eszter Kata, Nagy Noel, Polovitzer Jázmin Vanessza, Rummel Andrea, Schönléber Márta, Sinka Lora, Sliszki Ramóna Andrea, Szekeres Hanna, Szetmár István, Szita Berta, Ujszászi Roland
 
7. osztály Osztályfőnök: Mavizer Erzsébet
  Balogh Attila, Bognár Emma, Bognár Kristóf, Bognár Lilla Sára, Bojsza-Herczeg Dominik, Ehrenberger Endre, Hajdú Ábel, Hege Pál, Jakab Mátyás, Kelemen-Kovács Aliz, Koczor Dávid Vendel, Kuti Ivett, Lovas Melinda, Molnár Laura, Ősz Noémi Csenge, Peknik Dorina, Simonics Bianka, Sinka Máté, Tompa Péter Pál, Torma Máté Balázs, Varga Flóra, Vas Lorina
 
8. osztály Osztályfőnök: Somogyiné Lugosi Márta
  Blahó Milán, Dobos Dominika, Endresz Kamilla, Ertl Bálint, Horváth Kristóf, Jakab Kevin Áron, Jakab Réka Hanna, Komenda Patrik, Kovács Zsófia, Németh Nóra, Nyári Kristóf Attila, Orbán Márton, Rakovics Andrea, Sinka Ruben, Takács Anna, Tillinger Richárd Viktor, Varga Ákos, Varga Zsófi, Vörös Gergő, Walcz Ádám, Walcz Levente Zoltán