Osztályaink

1. osztály Osztályfőnök: Enyinginé Bognár Tímea (21 fő)
  Bálint Ármin, Bálint Mira, Bognár Bálint, Boros Bálint, Csáfordi Krisztián Kevin, Csikár Huba, Fojtyik Zalán, Holler Márk, Kálmán Dániel, Kis Máté, Kottyán András, Kottyán Áron, Melhart Amira, Molnár Csenge, Molnár Jázmin, Palángi Blanka, Sliszki Johanna, Szalai Csenge, Szalai Zselyke, Török Tamás, Varga Viktória
 







 
2. osztály Osztályfőnök: Tóthné Peng Annamária (29 fő)
  Bittman Hanna, Csáfordi Kristóf Eliot, Csonka Csenge, Fodor Ilián, Gubán Terka, György Noel, Hege Tirza, Ihász Kincső, Jakab Jázmin, Jakab Zsófia, Kalászi Benjamin, Kukoda Noel, Magosi László, Mavizer Barnabás, Melhart Zoé, Nagy Helka, Német Henrietta, Németh Zalán, Paulin Milán, Pék Hanna, Pongrácz Emma, Rózsa Lilien, Sliszki Rebeka, Szabó Ádám, Szabó Bence András, Tánczos Zalán Vajk, Tóth Zsófia Bettina, Török József, Varga Dorina






 
3. osztály Osztályfőnök: Varga Martin (18 fő)
  Birkner Noémi, Blahó Dominik, Bognár Kamilla, Boros Hanna, Csonka Jázmin, György Márton, Horváth Hanna, Jakab Hanna, Jakab Marcell, Lipták Vanessza Lilla, Nagy Tímea Gabriella, Nagy Zsombor, Ősz Ákos Előd, Pék Aliz, Sulyok Heléna, Szente Bence, Torma Laura, Veres Dávid





 
4. osztály Osztályfőnök: Kottyán Bálint (25 fő)
  Bittman Boglárka, Csonka Vanessza, Diószegi Ákos, Diószegi Bence, Dobos Benjamin Gergő, Forsthoffer Gergő, Grell Nikoletta, György Ádám, Hamvasi Nóra Zoé, Horváth Délia Zselyke, Horváth Szófia Zorka, Jakab Csenge, Jakab Orsolya, Kalászi Gyula, Koczor Zsolt, Kottyán Tamás, Major Melani, Német Gabriella, Rakovics Hanna, Szalai Lili Angyalka, Szidej Darina, Szidej Nelli, Tóth Gábor, Varga Leila, Walcz Péter



 
5. osztály Osztályfőnök: Jungwirth Krisztina (21fő)
  Bálint Bence, Bognár Szófia, Gubán Lenke, György Loretta , Hanich Dániel, Ihász András Ármin, Kálmán Fruzsina Mária, Kuncz László Nikolasz, Kuti Kevin, Német Viktória, Orbán Gergő, Rummel Laura, Sinka Liza, Szalai Nimród, Szép Boglárka, Takács Jázmin, Tanács Dóra, Tompa Ádám Zsolt, Tudor Géza, Varga Péter, Varga Sára Luca
 
6. osztály Osztályfőnök: Mavizer Erzsébet (16 fő)
  Balogh Dávid, Bognár Balázs Barnabás, Hajdú Barnabás, Horváth Zalán, Jakab Karolina, Kis Kertin, Lipták Mercédesz, Melhart Máté, Melhart Melissza, Nagy Levente, Osgyán Ruben Tibor, Paska Emma, Szita Zina, Torma Dávid Gábor, Torma Krisztián, Vörös Balázs
 
7. osztály Osztályfőnök: Somogyiné Lugosi Márta (20fő)
  Beke Márk, Csizmadia Ábel, Csizmadia Ákos, Dobos Tímea, Forsthoffer Zsófia, György Máté, Kaufman Márk, Knipli Barbara, Kuncz Ramóna Éva, Lipták Máté, Marton Flórián, Peknik Máté, Sinka Sára, Sudár Bálint András, Szórádi Roland, Tóth Nóra, Török Erika, Troják Bence, Varga Viktor Márk, Vas Zotmund Örkény
 
8. osztály Osztályfőnök: Somogyi Katalin (18fő)
  Bognár Levente, Bors Máté, Csonka Viola, György Zsófia, Hajdú Emese, Jakab Melinda, Jakab Regina, Kass Milán, Kasziba Tamás, Kottyán Sára, Molnár Botond, Simonics Imre Áron, Sliszki Dorina, Sliszki Laura, Szalai Hunor, Tóth Zita, Varga Csaba, Walcz Liza