Forsthoffer Zsófia: A mező varázslói pályaműve a TETT pályázaton

"Richter TETT: Te és a természettudományok-mesés történetek 2023" pályázat
Szívből gratulálunk Forsthoffer Zsófia 8. osztályos tanulónknak, aki a "Richter TETT: Te és a természettudományok-mesés történetek 2023" című országos pályázaton díjazott lett.
Az ünnepélyes díjátadóra 2023. március 12-én került sor a Budapest Music Centerben, ahova Zsófit Varga Martin tanár úr is elkísérhette, mint mentortanár.

Pályázni eredeti, saját művel lehetett, mese vagy egyéb rövid történet formájában, amelynek természettudományi vonatkozása van.
A pályázat legfontosabb elismerése, hogy a zsűri által kiemelkedő színvonalúnak talált művek megjelennek a Richter TETT-könyvben.
618 pályaműből 76 -ot talált erre érdemesnek a zsűri.

Zsófi, "A mező varázslói" című alkotásával ebben a megtisztelő elismerésben részesült.
A könyv megjelenése után egy példányt megküldenek majd iskolánk számára.
A pályázat fővédnökei Döbrentey Ildikó és Levente Péter. A pályázat eszmei támogatója az Oktatási Hivatal.
Nagyon büszkék vagyunk Zsófira és további sikereket kívánunk!
Köszönjük Varga Martin tanár úrnak, hogy támogatta munkádat!