Határtalanul! HAT-2018-01-1005 Legendák és mondák útján - Tanulmányi kirándulás Erdélyben

A Csetényi Vámbéry Ármin Általános Iskola sikeres pályázatot nyújtott be a HAT-18-01 Tanulmányi kirándulás hetedikeseknek felhívásra.
Az elnyert támogatás: 2.336.200.- Ft, mely 39 tanulónk 5 napos, 2018. szeptember 09 - 13. közötti erdélyi tanulmányi kirándulását teszi lehetővé.
A pályázat azonosítója: HAT-2018-01-1005, címe: Legendák és mondák útján - Tanulmányi kirándulás Erdélyben.
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által biztosított 100%-os, vissza nem térítendő támogatást a különjárati autóbusz költségeire, a napi háromszori étkezésre, a négy éjszakai szállásra, az utasbiztosításra, belépőjegyekre és a három történelmi emlékhelyeken elhelyezendő három koszorúra fordítjuk.
Előkészítő óra
A szülők számára tartott felkészítést szeptember 3-án a kiránduló gyerekek számára tartott előkészítő óra követte. A gyerekek megismerkedtek a tervezett út látnivalóival, Erdély történelmével, etnikai összetételével, a kirándulással kapcsolatos tudnivalókról. A tanulók előadásokkal készülnek fel az egyes erdélyi látnivalókból, melyet a helyszínen adnak majd elő.