Az általános iskolai beiratkozás előkészítése elektronikus felületen

A beiratkozáshoz szükséges adatok előzetesen, a KRÉTA rendszeren keresztül is megküldhetők az intézmény számára, gyorsítva ezzel az általános iskolai beiratkozás folyamatát.
A 2022/2023. tanévre történő általános iskolai beiratkozás időpontja:
2022. április 21-22 (csütörtök-péntek).
A szülőnek a beiratkozás napján személyesen meg kell jelennie a Csetényi Vámbéry Ármin Általános Iskolában és a beiratkozáshoz szükséges dokumentumok, nyilatkozatok eredeti példányát be kell mutatni.
A beiratkozáshoz szükséges adatok azonban előzetesen, a KRÉTA rendszeren keresztül is megküldhetők az intézmény számára, gyorsítva ezzel az általános iskolai beiratkozás folyamatát.
A szülőknek az elektronikus dokumentumok beküldésére 2022. április 22-én 12,00 óráig van lehetősége.
Az elektronikus felület használatához készített útmutató pdf formában letölthető >>