Sikeres Határtalanul! pályázat

Iskolánk 7. osztályos tanulói a 2020-21-es tanévben a Határtalanul! 2020 pályázati program keretében ismét erdélyi tanulmányi kiránduláson vehetnek részt.
A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által kiírt "Határtalanul! 2020 Tanulmányi kirándulás hetedikeseknek" felhívás alapján iskolánk sikeres pályázatot nyújtott be Székelyföldi tanulmányi kirándulás hetedikeseknek címmel. A HAT-20-01-0437 kódszámú pályázatunk 2.349.000.- Ft önrész nélküli, vissza nem térítendő támogatást nyert el. Az elnyert támogatást úti-, étkezési- és szállásköltségekre, valamint belépődíjakra fordítjuk. A támogatásból diákjaink többek között az erdélyi Nagyvárad, Székelyudvarhely, Szováta, Madarasi Hargita, Farkaslaka, Segesvár nevezetességeit tekinthetik meg. A tanulmányi kirándulás 4 napos lesz, 2021. június 1-4. között tervezzük megvalósítását.
Ezúton is köszönjük a Miniszterelnökség Nemzetpolitikai Államtitkárság és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által a Veszprémi Tankerületi Központ Csetényi Vámbéry Ármin Általános Iskola számára nyújtott támogatását.