Karácsony iskolánkban

A katolikus hittanra járó tanulók ma előadták iskolánkban a betlehemi történetet. A Szülői Munkaközösség karácsonyi ajándékot adott át a gyerekeknek. Galambos Szilvia intézményvezetőtől átvehették jutalmukat azok, akik versenyeken kimagasló eredményeket értek el.
Ma délelőtt a katolikus hittanra járó tanulók előadták iskolánkban a betlehemi történetet, melyre Pető Eszter és Tell Nándor hitoktatók készítették fel őket. Köszönet érte!
Ezt követően Forsthoffer-Gavacs Georgina és Csizmadia Gyöngyi átadta a diákoknak a Szülői Munkaközösség karácsonyi ajándékát. A sportmezeket kitörő örömmel fogadták diákjaink.
Köszönjük szépen!
Az ajándékozás után Galambos Szilvia intézményvezetőtől átvehette jutalmát az a 93 tanuló, akik sport-illetve kulturális versenyeken kimagasló eredményeket értek el.
Képtár iskolánk Facebook-oldalán >>