Karácsonyi ünnepély a kastélyban

Galambos Szilvia igazgató köszöntője után iskolánk 4. osztályos tanulói, az énekkar és a zenekar karácsonyi műsorát tekinthettük meg a kastélyban. A műsort Varga Martin és Horváth Enikő állította össze, az énekkart és a zenekart Mavizer Ezsébet vezette. A versenyeken, pályázatokon kiemelkedően szereplő tanulóink eredményeit Galambos Szilvia igazgató ismertette. A rendezvény végén az iskolai SZMK szeretetvendégségen fogadta az ünnepélyen megjelent közönséget.
Képtár a Facebookon >>