Iskolánk tanulóinak a téli sport- és kulturális versenyeken elért eredményei

Iskolánk tanulóinak a téli sport- és kulturális versenyeken elért eredményei
Országos Diákolimpia lövészet:
Iskolánk lövészcsapata 2. helyezett lett az országos diákolimpiai döntőn, ahol közel 500 versenyző szerepelt. Az érmeket ma adta át Mavizer István, a Lövészklub Csetény elnöke, a versenyzők felkészítője a csapat tagjainak: Varga Ákos és Vörös Gergő 8. osztályos, valamint Ehrenberger Endre 7. osztályos tanulóknak.
Síkfutás:
Kisiskolák versenye: 600 m 1. helyezett Balogh Attila
A nagyesztergári Ányos-napi verseny:
A szavalóverseny helyezettjei:
1-2. osztályos kategória: Diószegi Ákos 1.o. - 1. hely, Gubán Lenke 2.o. - 2. hely
3-4. osztályos kategória: Forsthoffer Zsófia 4.o. - 2. hely, Szita Zina 3.o. - 3. hely
7-8. osztályos kategória: Bognár Emma 7.o. - 1. hely, Horváth Kristóf 8.o. - 2. hely, Ősz Noémi Csenge 7.o. - 3. hely
A meseíró pályázaton Bálint Dávid 6. osztályos tanuló díjazott lett.
A rajzpályázaton Bognár Balázs Barnabás és Ősz Noémi Csenge lettek díjazottak.
Teremlabdarúgás II. korcsoportos diákolimpia:
A 2. helyet szerezte meg a csapat, melynek tagjai: Csizmadia Ábel, Kaufman Márk, Marton Flórián, Melhart Máté, Vas Zotmund, Vörös Balázs
Felkészítő tanár Kottyán Bálint
A zirci játékos sportvetélkedő:
1. helyezés.
Felkészítők: Németh Vilmos és Kottyán Bálint.
Iskolai sakkverseny:
1. osztály: I. Forsthoffer Gergő, II. György Ádám, III. Diószegi Bence                    
2. osztály: I. Orbán Gergő, II. Varga Péter, III. Ihász Ármin
3.-4. osztály: I. Csizmadia Ábel, II. Kaufman Márk, III. Horváth Zalán                  
6.-7.-8.osztály: I. Horváth Kristóf, Ertl Bálint, II. Hege Pál, Marton Flórián,III. Bálint Dávid
A verseny szervezője Nagyné Müller Mária
Iskolai Vámbéry Ármin szavalóverseny felső tagozat:
5. osztály: 1. Molnár Botond, 2. Hajdú Emese, 3. Bognár Levente
6. osztály: 1. Bálint Dávid, 2. Jakab Mira, 3. Csizmadia Léna
7. osztály: 1. Bognár Emma és Ősz Noémi Csenge, 2. Hajdú Ábel, 3. Vas Lorina
8. osztály: 1. Horváth Kristóf, 2. Jakab Réka Hanna, 3. Takács Anna
A gyerekek felkészítője és a verseny szervezője Györgyné Jungwirth Krisztina.
Iskolai Vámbéry Ármin szavalóverseny alsó tagozat:
1. osztály: 1. helyezett: Diószegi Ákos, 2. helyezett: Rakovics Hanna, Horváth Délia Zselyke, 3. helyezett: Varga Leila
2. osztály: 1. helyezett: Gubán Lenke, 2. helyezett: Bognár Szófia, Ihász Ármin, 3. helyezett: Varga Péter
3. osztály: 1 helyezett: Szita Zina, 2. helyezett: Horváth Zalán, Bognár Balázs, 3. helyezett: Paska Emma
4. osztály: 1. helyezett: Forsthoffer Zsófia , 2. helyezett: Knipli Barbara, 3. helyezett: Dobos Tímea,Tóth Nóra
Felkészítők: Nagyné Müller Mária, Enyinginé Bognár Tímea, Kottyán Bálint, Varga Martin
Szervező: Nagyné Müller Mária
Vissza