KAJLA ÚTLEVÉL ALSÓSOKNAK

„Kajla útlevéllel” júliusban minden alsós ingyen utazhat a magyar vasúton!
A Magyar Turisztikai Ügynökség együttműködésben a Magyar Turisztikai Szövetséggel 2019 nyarán nagyszabású, országos kampányt indít, melynek célja, hogy a magyar gyermekek jobban megismerjék hazájukat, ezt segítve ingyenesen utazhatnak Magyarország teljes vasúthálózatán júliusban „Kajla útlevelükkel”.
A kampány legfontosabb elemei:
Egy díjmentesen hozzáférhető mobil applikáció, amelyben a gyerekek játszva ismerhetik meg az ország nevezetességeit, megyénként két turisztikai desztinációt.
A „Kajla útlevél”, amelybe a kicsik számos turisztikai nevezetesség mint „pecsételőhely” környékén gyűjthetnek pecséteket. Ez mindenki számára ingyenes, de rendkívül értékes, hiszen júliusban ingyenesen utazhatnak vele Magyarország teljes vasúthálózatán a MÁV és a GYSEV csatlakozásával.
A Magyar Posta is csatlakozott felajánlásaival, melyek a nyári szünet időtartama alatt júliusban és augusztusban díjmentesen küldhetnek képeslapot a Kajla útlevéllel és diákigazolvánnyal rendelkező alsó tagozatos kisdiákok.
A részletek itt tekinthetők meg >>