Látogatás a Fővárosi Nagycirkuszban

Kedves Szülők! Szeretném tájékoztatni a kedves szülőket a szombati (2018. 11.10.) Fővárosi Cirkuszban történő látogatásunk részleteiről. Reggel gyülekező: 7.15 perckor osztályonként az iskola előtt. Indulás:7.30 perckor. Előadás kezdete: 11 óra Hazaérkezés: 15.30-16 óra között.
Kedves Szülők!
Reggel gyülekező: 7. 15 perckor osztályonként az iskola előtt.
Indulás:7.30 perckor.
Előadás kezdete: 11 óra
Hazaérkezés: 15.30-16 óra között.
Enni- és innivalót egy hátizsákban legyenek szívesek összekészíteni gyermekeknek. Időjárásnak megfelelő öltözéket kérem biztosítsanak számukra, ha esik, esernyőt vagy esőkabátot is. Kérném, hogy zárt lábbeliben jöjjenek a tanulók a programra.
Aki nem vesz részt az iskolai programon, annak tanítási napot szervezünk öt tanítási órával. Tanórákon a részvétel kötelező. Ebéd nem lesz, ezért tízórait hozzanak a gyermekek magukkal.
Remélem szép és kellemes élményben lesz része 137 tanulónknak, Kívánok mindenkinek tartalmas és élményekben gazdag cirkuszi látogatást!
Galambos Szilvia