Tanév végi rendezvényeink

Iskolánk tanév végi rendezvényeiről szeretnénk tájékoztatni Önöket, melyekre tisztelettel meghívjuk a szülőket és községünk lakóit.
Június 13. szerda délelőtt: Sportnapot szervezünk,
amely az alsósoknak fél 12-ig , a felsősöknek délig tart.
Június 13. szerda 16 óra: Szeretettel meghívjuk Önöket iskolánk idei gálaműsorára,
melynek helyszíne a Református Templomkert (eső esetén az iskola tornaterme). Mindenkit várunk utána a szülők által szevezett szeretetünnepségen.
Június 14. csütörtök: Kirándulás a budapesti állatkertbe.
Indulás az iskola elől 8,30 órakor.
A buszok beosztása a létszámokat figyelembe véve a következő:
1. busz: 1. -2. osztály, 2. busz: 3. -4. osztály, 3. busz: 5. -8. osztály, 4. busz: 6.- 7. osztály.
Visszaérkezés időjárás függvénye, eső esetén négy óra és fél öt között, ha jó idő lesz, akkor fél 6 körül érünk haza.
Költőpénzt keveset hozzanak a gyerekek (600-700 Ft), azonban ennivalót és innivalót hozzanak magukkal. Legyen mindenkinél pulóver és esőkabát, illetve esernyő.
Várjuk a gyermekeket erre a közös gyermeknapi programra, amelyet a szülői munkaközösség és a Szivárvány Alapítvány közösen támogat számukra.
Június 15. péntek: Órarend szerinti tanítás.
Június 16. szombat 9,30 óra: Ballagás.
Szeretettel meghívjuk Önöket nyolcadik évfolyamos diákjaink ballagási ünnepélyére.
Június 19. kedd 17 óra: Tanévzáró ünnepélyünk iskolánk füves pályáján.
Szeretettel meghívjuk Önöket az idei tanévzáró ünnepélyünkre, amely a tankerület kérésének megfelelően külön kerül megszervezésre.