Sportsikerek iskolánkban

Tanulóink a Diákolimpia Zirc körzeti versenyein labdarúgásban, kézilabdában, futásban, távol- és magasugrásban értek el szép eredményeket
Az 1. korcsoportos fiú focicsapat eredményei:
Diákolimpia Zirc körzeti: 1. hely, Veszprém megyei: 8. hely. Zirc körzeti terembajnokság: 3. hely. A csapat tagjai: Sudár Bálint, Csizmadia Ábel, Kaufman Márk, Marton Flórián, Beke Márk, Vas Zotmund, Varga Viktor.
Zirc körzeti diákolimpia eredményei:
Kézilabda 1. helyezett lány csapat: Németh Nóra, Slud Dominika, Marton Réka, Lezsák Doroti, Marton Luca, Vörös Tamara, Hege Lídia, Lukács Dorka, Jakab Hanna, Bognár Emma, Tompa Tünde.
Foci 1. helyezett lány csapat: Lezsák Doroti, Gasparics Doria, Marton Luca, Tompa Tünde, Vörös Tamara, Hege Lídia, Lukács Dorka.
4*600 m váltófutás 1. helyezett lány csapat: Lukács Dorka, Hege Lídia, Marton Luca, Marton Réka.
4*100 m síkfutás 1. helyezett lány csapat: Vörös Tamara, Nagy Lolita, Lezsák Doroti, Slud Dominika.
4*100 m váltófutás: 2. helyezett lány csapat tagjai: Németh Nóra, Jakab Réka, Bognár Emma, Bognár Lilla.
Távolugrás: 2. Bognár Lilla, 3. Jakab Réka.
Magasugrás: 2. Bognár Emma.
4*100 m síkfutás 2. helyezett fiú csapat: Tompa Péter, Jakab Kevin, Hajdú Botond, Horváth Kristóf.
Gratulálunk a versenyzőknek és az őket felkészítő Németh Vilmos tanár úrnak!