2017-18

  • A FACEBOOKON

1. osztály
Osztályfőnök: Sári Attiláné
Tanulóink:
Balogh Dávid, Bognár Balázs Barnabás, Hajdú Barnabás, Horváth Zalán, Jakab Karolina, Kis Ketrin, Lezsák Laura, Lipták Mercédesz Éva, Melhart Máté, Melhart Melissza, Nagy Levente, Osgyán Ruben Tibor, Paska Emma, Szita Zina, Tompa Lilla Zsuzsa, Torma Dávid Gábor, Torma Krisztián, Tudor Géza , Vörös Balázs

2. osztály
Osztályfőnök: Nagyné Müller Mária
Tanulóink:
Beke Márk, Csizmadia Ábel, Csizmadia Ákos, Dobos Tímea, Forstoffer Zsófia, György Máté, Kaufman Márk, Knipli Barbara, Kuncz Ramóna Éva, Lipták Máté Márk, Marton Flórián, Palik István, Peknik Máté, Sinka Sára, Sudár Bálint András, Tóth Nóra, Török Erika, Troják Bence, Varga Viktor Márk, Vas Zotmund Örkény

3. osztály
Osztályfőnök: Jakab Tünde
Tanulóink: 
Bors Máté, Both Vivien, György Jonatán, György Zsófia, Hajdú Emese, Jakab Melinda, Jakab Regina, Kass Milán, Kottyán Sára, Kovács Vanessza Csilla, Molnár Botond, Simonics Imre, Sliszki Laura, Sliszki Dorina, Szalai Hunor, Tóth Zita, Varga Csaba, Walcz Liza.

4. osztály
Osztályfőnök: Enyinginé Bognár Tímea
Tanulóink: 
Bálint Dávid, Bognár Cintia, Csizmadia Léna, Dobos Olivér, Fekete Regina, Gasparics Bálint, Jakab Mira, Janus Attila, Kovács Janka, Kuti Ádám, Marton Eszter Kata, Nagy Noel, Polovitzer Jázmin, Rummel Andrea, Schönléber Márta, Sinka Lora, Sliszki Ramóna Andrea, Szekeres Hanna, Szetmár István, Szita Berta, Ujszászi Roland.

5. osztály
Osztályfőnök: Mavizer Erzsébet
Tanulóink: 
Balogh Attila, Bognár Emma, Bognár Lilla Sára, Bognár Kristóf, Bojsza-Herczeg Dominik, Both Virág, Ehrenberger Endre, Hajdú Ábel, Hege Pál, Jakab Mátyás, Kuti Ivett, Koczor Dávid Vendel, Lovas Melinda, Molnár Laura, Ősz Noémi Csenge, Peknik Dorina, Simonics Bianka, Sinka Máté, Szetmár Zsófia, Tompa Péter Pál, Torma Máté Balázs, Varga Flóra, Vas Lorina.

6. osztály
Osztályfőnök: Somogyiné Lugosi Mártaakab Tünde
Tanulóink: 
Dobos Dominika, Endresz Kamilla, Ertl Bálint, Horváth Ádám, Horváth Kristóf, Jakab Kevin Áron, Jakab Réka Hanna, Komenda Patrik, Kovács Zsófia, Mogyorósi Áron, Németh Nóra, Nyári Kristóf, Orbán Márton, Rakovics Andrea, Sinka Ruben, Takács Anna, Tillinger Richárd Viktor, Varga Ákos, Varga Zsófi, Vörös Gergő, Walcz Ádám, Walcz Levente Zoltán.

7. osztály
Osztályfőnök: Somogyi Katalin
Tanulóink: 
Bognár Bence, Bognár Benjámin, Ferencz Róbert, Fogarasi Dávid, Hajdú Botond, Kaufman Szabina, Lezsák Doroti, Lukács Dorka, Marton Csanád, Marton Luca, Marton Réka, Slud Dominika, Tudor Anna, Varga Sára, Vas Zalán Kende, Vörös Tamara, Hege Lídia.

8. osztály
Osztályfőnök: Györgyné Jungwirth Krisztina
Tanulóink: 
Gasparics Dorina, György Gábor, György Jázmin, György Szabolcs, Hege Kornél, Juhász Benedek István, Kalányos Klaudia, Kovács Kolos, Lovas Gábor, Molnár Martin, Nagy Alexandra Noémi , Nagy Lolita, Pongrácz Martin Erik, Varga Erzsébet, Varga Kristóf, Varga Mónika, Tompa Fruzsina Tünde.