EREDMÉNYEINK

  • Facebook


2017. december
Ányos-napi kistérségi verseny
Az Ányos-napi kistérségi versenyen dobogós helyezést elért tanulóink oklevelei díszítik decemberi 'Eredményeink" tablónkat
A szavalóverseny eredményei: 1. helyezést értek el Forsthoffer Zsófika 2. osztály Horváth Kristóf 6. osztály Slud Dominika 7. osztály 2. helyen végeztek: Jakab Míra 4. osztály Ősz Noémi Csenge 5. osztály
Rajzpályázaton díjazottak lettek: Lezsák Laura 1. osztály Knipli Barbara 2. osztály
Tovább a faliújsághoz >>

2017. november
Iskolai szavalóverseny eredményei 

Felső tagozat:
5. osztály: 1. Ősz Noémi Csenge 2. Hajdú Ábel 3. Szetmár Zsófi
6. osztály 1. Horváth Kristóf 2. Jakab Hanna és Rakovics Andrea 3. Orbán Márton
7. osztály 1. Slud Dominika 2. Hege Lídia 3. Marton Luca és Marton Réka
8. osztály 1. Gasparics Dorina 2. Varga Erzsébet
Alsó tagozat:
1. osztály: 1. Szita Zina 2. Lezsák Laura és Bognár Balázs Barnabás 3. Hajdú Barnabás és Torma Dávid Gábor
2. osztály: 1. Forsthoffer Zsófia 2. Tóth Nóra 3. Knipli Barbara
3. osztály: 1. György Zsófia 2. Bors Máté 3. Walcz Liza
4. osztály: 1. Jakab Mira 2. Bálint Dávid és Janus Attila 3. Csizmadia Léna
Zirci természetismereti vetélkedő
A MTB Bakonyi Természettudományi Múzeum, a Bakonyi Természettudományi Múzeum Baráti Köre "Együtt a könyvtárért " Alapítvány által szervezett természetismereti vetélkedőn III. helyezést ért el iskolánk csapata! A csapat tagjai:Hege Lídia, Gasparics Dorina,Hajdú Botond, Vas Zalán Kende, Bognár Bence. Csapatkapitány Varga Kristóf.
Tovább a faliújsághoz >>


2017. október
Kishuszár vágta
Vörös Tamara 7. osztályos tanuló a Kishuszár Vágta döntőjében elért 2. helyezést ért el.
Állatok világnapja kiállítás
Állatok világnapja alkalmából készült kiállítás díjazottjai:
A helyezéseket iskolánk tanulóinak szavazatai döntötték el. 
Eredmények:
Alsó tagozat: 1. helyezett: Jakab Karolina 1.o., 2. helyezett: Hajdú Barnabás 1.o., Hajdú Emese 3.o., 3. helyezett: Marton Eszter 4.o.
Felső tagozat: 1. helyezett: Slud Dominika 7.o., 2. helyezett: Horváth Kristóf 6. o., 3. helyezett: Komenda Patrik, Orbán Márton, Vörös Gergő 6.o.
Lövészet Diákolimpia Zirc
A Csetényi Vámbéry Ármin Általános Iskola tanulóinak eredményei:  Légpisztoly csapat: 1. hely: Kovács Kolos, Endre, Varga Ákos.  Légpuska csapat: 3. hely: Kovács Kolos, Ehrenberger Endre, Varga Ákos.  Egyéni pisztoly: Kovács Kolos 4. hely, Varga Ákos 5. hely, Ehrenberger Endre 6. hely, Rakovics Andrea 8. hely Egyéni puska: s Andrea 4. hely, Kovács Kolos 12. hely, Varga Ákos 13. hely, Ehrenberger Endre 14. hely 
Felkészítő: Mavizer István LövészklubSzeptember-októberi faliújságon az eredményeink  "Őszi hepe-hupa..." rajzpályázat 2. helyezett Jakab Regina 3. o. A lövészcsapat eredményei (fent olvasható) Tovább a faliújsághoz >>

Szeptember-októberi faliújságon az eredményeink  
"Őszi hepe-hupa..." rajzpályázat
2. helyezett Jakab Regina 3. o.
A lövészcsapat eredményei (fent olvasható)
Tovább a faliújsághoz >>

2017. szeptember
A magyar népmese napja meseértő verseny díjazottjai
2.osztály: 1. Vas Zotmund 2. Knipli Barbara 3.Tóth Nóra 3. osztály: 1. Molnár Botond 2. Hajdú Emese 3. Szalai Hunor 4. osztály: 1. Bálint Dávid 2. Szetmár István 3. Szekeres Hanna